Deelnemers

WIELERWEEK 2017

105 deelnemers

Leán Booy Berkel en Rodenrijs Jongen Categorie 5
Noëlle Booy Berkel en Rodenrijs Meisje Categorie 5
Emma Brouwer Jaarsveld Meisje Categorie 5
Toinne Vriezen Amersfoort Jongen Categorie 5
Imke Zwart van der Alphen aan den Rijn Meisje Categorie 5
Indy Kappert Markelo Meisje Categorie 5
Yilla Threels Woerden Meisje Categorie 5
Viego Tijssen Amstelveen Jongen Categorie 5
Roos Celie Harderwijk Meisje Categorie 5
Roos Berg van den Alphen aan den Rijn Meisje Categorie 5
Koen Engberink Bilthoven Jongen Categorie 5
Roos Engberink Bilthoven Meisje Categorie 5
Julian Vergouw Amsterdam Jongen Categorie 5
Jesse Vries de Hoofddorp Jongen Categorie 5
Nickéy Huenders Almere Meisje Categorie 5
Emma Hoolwerf Eemdijk Meisje Categorie 5
Nienke Vinke Amersfoort Meisje Categorie 5
Siebe Klein Nienhuis Lichtenvoorde Jongen Categorie 6
Spiek Oord Loenen aan de Vecht Jongen Categorie 6
Thijs Brouwer Jaarsveld Jongen Categorie 6
Senna Nijman Heelsum Jongen Categorie 6
Mees Duren van Nes aan de Amstel Jongen Categorie 6
Dani Lee van der Schiedam Jongen Categorie 6
Maurits Neele Oude Tonge Jongen Categorie 6
Halvar Jager de Barendrecht Jongen Categorie 6
Willemijn Prins Zwolle Meisje Categorie 6
Thijs Kortes Hooglanderveen Jongen Categorie 6
Dennis Haan de Veenendaal Jongen Categorie 6
Bryant Boogert Hoogblokland Jongen Categorie 6
Jerney Heijden van der Zevenhuizen Meisje Categorie 6
Yuli Molen van der Krommenie Meisje Categorie 6
Lennard Meinema Amersfoort Jongen Categorie 7
Thijs Leeuwen van Alphen aan den Rijn Jongen Categorie 7
Noah Putten van Tiel Jongen Categorie 7
Leonardo Driel van Monster Jongen Categorie 7
Marick Buteijn Nieuwerbrug Jongen Categorie 7
Klaas Quak Bennekom Jongen Categorie 7
Martin Vakoc Tsjechië Jongen Categorie 7
Mathijs Putten van Hagestein Jongen Categorie 7
Fabian Tobben Hooglanderveen Jongen Categorie 7
Tim Angevare Amersfoort Jongen Categorie 7
Mark Bogers Bennekom Jongen Categorie 7
Tristan Hartmann Enschede Jongen Categorie 7
Kas Visser Houten Jongen Categorie 7
Mathijs Pieters Veenendaal Jongen Categorie 7
Youp Vos de Hillegom Jongen Categorie 7
Luuk Groeneveld Zevenhoven Jongen Categorie 7
Sasha Hassoldt Alphen aan den Rijn Meisje Nieuweling meisjes
Kiki Janse Zaandam Meisje Nieuweling meisjes
Iris Boer de Zaandam Meisje Nieuweling meisjes
Noa Haan de Terschuur Meisje Nieuweling meisjes
Lorraine Roge Alphen aan den Rijn Meisje Nieuweling meisjes
Eline Rooijen van Woerden Meisje Nieuweling meisjes
Tanja Drift van der Nij Beets Meisje Nieuweling meisjes
Denice Keesman Velservroek Meisje Nieuweling meisjes
Julia Leeuwen van Alphen aan den Rijn Meisje Nieuweling meisjes
Rosan Koper Heemskerk Meisje Nieuweling meisjes
Lauraine Wijnhorst Alphen aan den Rijn Meisje Nieuweling meisjes
Donja Lombaerts Alphen aan den Rijn Meisje Nieuweling meisjes
Victoire Erp van Berghem Meisje Nieuweling meisjes
Malena Dam van Haastrecht Meisje Nieuweling meisjes
Bart Klein Nienhuis Lichtenvoorde Jongen Nieuwelingen
James Potter Soest Jongen Nieuwelingen
Daan Schaasberg Almere Jongen Nieuwelingen
Elian Lagendijk Alphen aan den Rijn Jongen Nieuwelingen
Daan Brouwer Jaarsveld Jongen Nieuwelingen
Jardi Lee van der Schiedam Jongen Nieuwelingen
Steijn Vriezen Amersfoort Jongen Nieuwelingen
Rowan Wijfje Harmelen Jongen Nieuwelingen
Tristan Berg van den Alphen aan den Rijn Jongen Nieuwelingen
Jesse Sytema Leusden Jongen Nieuwelingen
Harry Tucker Groot Brittanië Jongen Nieuwelingen
Thijs Brugging Bleiswijk Jongen Nieuwelingen
Jim Kes Volendam Jongen Nieuwelingen
Lars Romijn Apeldoorn Jongen Nieuwelingen
Friso Jukema Heeg Jongen Nieuwelingen
Rick Celie Harderwijk Jongen Nieuwelingen
Tim Voort van der De Lier Jongen Nieuwelingen
Benjamin Wessels Aalsmeer Jongen Nieuwelingen
Joris Keller Den Haag Jongen Nieuwelingen
Jelle Bokma Workum Jongen Nieuwelingen
Bart Duren van Nes aan de Amstel Jongen Nieuwelingen
Philip Sijbrandi Bolsward Jongen Nieuwelingen
Jip Moor de Amsterdam Jongen Nieuwelingen
Wessel Mouris Baambrugge Jongen Nieuwelingen
Arne Eckermann Duitsland Jongen Nieuwelingen
Niek Voogt Ouderkerk aan de Amstel Jongen Nieuwelingen
Joppe Weerdt van der Amsterdam Jongen Nieuwelingen
Alexander Kok Amstelveen Jongen Nieuwelingen
Lance Huenders Almere Jongen Nieuwelingen
Luiten Naarden Jongen Nieuwelingen
Beau Dirven Leusden Jongen Nieuwelingen
Lucas Goené Veenendaal Jongen Nieuwelingen
Luc Besseling Amersfoort Jongen Nieuwelingen
Yoran Grovenstein Amersfoort Jongen Nieuwelingen
Jos Blok Gouda Jongen Nieuwelingen
Chris Stralen van Enkhuizen Jongen Nieuwelingen
Tom Tiegelaar Rotterdam Jongen Nieuwelingen
Gabriël Melching Rotterdam Jongen Nieuwelingen
Mathijs Blom de Zeewolde Jongen Nieuwelingen
Jari Kranenburg Enschede Jongen Nieuwelingen
Roy Duijvesteijn Honselaarsdijk Jongen Nieuwelingen
Melvin Drost Veenendaal Jongen Nieuwelingen
Kjell Jager de Barendrecht Jongen Nieuwelingen
Xander Straten van Sneek Jongen Nieuwelingen

JEUGDRONDE 2017

41 deelnemers

Marissa Putten van Tiel Meisje Categorie 1
Adne Cappon Raalte Jongen Categorie 1
Jurre Weber Swifterbant Jongen Categorie 1
Amy Grosz Zevenhuizen Meisje Categorie 1
Imke Menting Apeldoorn Meisje Categorie 1
Ella Roodenburg Ugchelen Meisje Categorie 1
Sem Heering Rijssen Jongen Categorie 1
Lars Berg van den Vleuten Jongen Categorie 2
Casper Blok Gouda Jongen Categorie 2
Selena Bas Nieuw-Lekkerland Meisje Categorie 2
Fleur Prins Zwolle Meisje Categorie 2
Ryan Westerlo van de Helmond Jongen Categorie 2
Ilse Traa Nieuwegein Meisje Categorie 2
Nick Koenis Berkel en Rodenrijs Jongen Categorie 2
Victor Kroesbergen Ede Jongen Categorie 2
Ivar Roodenburg Ugchelen Jongen Categorie 2
Noï Moes Goirle Meisje Categorie 2
Myrthe Meinema Amersfoort Meisje Categorie 3
Jochem Apeldoorn van Veenendaal Jongen Categorie 3
Corina Meer van der Monster Meisje Categorie 3
Michiel Mouris Baambrugge Jongen Categorie 3
Liz Toonen Boxmeer Meisje Categorie 3
Max Meijdenberg van den Veldhoven Jongen Categorie 3
Twan Maarleveld Baarn Jongen Categorie 3
Koert Weber Swifterbant Jongen Categorie 3
Chiara Danckaarts Utrecht Meisje Categorie 3
Mees Bassa Noordeloos Jongen Categorie 3
Ruben Weijers Apeldoorn Jongen Categorie 3
Hugo Wessels Enter Jongen Categorie 3
Jelte Weel ter Enter Jongen Categorie 3
Rixt Jong de Amersfoort Meisje Categorie 4
Cédric Jager de Barendrecht Jongen Categorie 4
Masja Keesman Velserbroek Meisje Categorie 4
Duco Zwart van der Alphen aan den Rijn Jongen Categorie 4
Luca Oudheusden van Andel Jongen Categorie 4
Levi Oord Apeldoorn Jongen Categorie 4
Jelle Vlaam de 's-Gravendeel Jongen Categorie 4
Stijn Heering Rijssen Jongen Categorie 4
Loïs Kuiper Ermelo Meisje Categorie 4
Ben Harkema Ede Jongen Categorie 4
Bauke Weel ter Enter Jongen Categorie 4